
Wholesale Unisex Ins Style Ferris Wheel Titanium Steel Electroplated Snake Bone Chain Bracelet And Love Zircon Necklace Jewelry Set
Wholesale Unisex Ins Style Ferris Wheel Titanium Steel Electroplated Snake Bone Chain Bracelet And Love Zircon Necklace Jewelry Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images






Wholesale Unisex Ins Style Ferris Wheel Titanium Steel Electroplated Snake Bone Chain Bracelet And Love Zircon Necklace Jewelry Set
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























