
Wholesale Unisex Ins Style Geometric Dropshaped Rhinestone Inlaid Titanium Steel Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlaid Material | Rhinestone |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 25g |
Original: $3.70
-65%$3.70
$1.29More Images










Wholesale Unisex Ins Style Geometric Dropshaped Rhinestone Inlaid Titanium Steel Earrings
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlaid Material | Rhinestone |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlaid Material | Rhinestone |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 25g |























