
Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Heart Tooth Shaped Diamond Studded Copper Zircon Inlaid 18K Real Gold Plated Necklace With Oshaped Chain
Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Heart Tooth Shaped Diamond Studded Copper Zircon Inlaid 18K Real Gold Plated Necklace With Oshaped Chain
| 4909 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Unisex Light Luxury Geometric Heart Tooth Shaped Diamond Studded Copper Zircon Inlaid 18K Real Gold Plated Necklace With Oshaped Chain
| 4909 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 4909 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | O-Shaped Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Polished Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























