
Wholesale Unisex Light Luxury Real Gold Plated Heart Shape Titanium Steel Bamboo Chain Necklace
Wholesale Unisex Light Luxury Real Gold Plated Heart Shape Titanium Steel Bamboo Chain Necklace
| 8898 | Titanium Steel Necklace |
|---|---|
| Chain Style | Bamboo Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Wholesale Unisex Light Luxury Real Gold Plated Heart Shape Titanium Steel Bamboo Chain Necklace
| 8898 | Titanium Steel Necklace |
|---|---|
| Chain Style | Bamboo Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8898 | Titanium Steel Necklace |
|---|---|
| Chain Style | Bamboo Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























