
Wholesale Unisex Literary Geometric Titanium Steel Necklace With Inlaid Zircon And 18K Gold Plating
Wholesale Unisex Literary Geometric Titanium Steel Necklace With Inlaid Zircon And 18K Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Literary,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.58
-65%$3.58
$1.25More Images







Wholesale Unisex Literary Geometric Titanium Steel Necklace With Inlaid Zircon And 18K Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Literary,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Literary,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























