
Wholesale Unisex Maillard Style Animals Zodiac Stainless Steel Freshwater Baroque Pearl Clavicle Necklace With Ball Chain 18K Gold Plated
Wholesale Unisex Maillard Style Animals Zodiac Stainless Steel Freshwater Baroque Pearl Clavicle Necklace With Ball Chain 18K Gold Plated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Maillard Style,Animals |
| Weight | 10g |
Original: $3.36
-65%$3.36
$1.18More Images





Wholesale Unisex Maillard Style Animals Zodiac Stainless Steel Freshwater Baroque Pearl Clavicle Necklace With Ball Chain 18K Gold Plated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Maillard Style,Animals |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Maillard Style,Animals |
| Weight | 10g |





















