
Wholesale Unisex Maillard Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Spliced Necklace And Bracelet
Wholesale Unisex Maillard Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Spliced Necklace And Bracelet
| Chain Style | Love Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $6.55
-65%$6.55
$2.29More Images













Wholesale Unisex Maillard Style Heart Shape Stainless Steel Electroplated Spliced Necklace And Bracelet
| Chain Style | Love Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Love Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |





















