
Wholesale Unisex Minimalist Stainless Steel Electroplated Ball Shoes Bow Tie Pattern Sports Earrings
Wholesale Unisex Minimalist Stainless Steel Electroplated Ball Shoes Bow Tie Pattern Sports Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Shoes,Bow Tie,Ball |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ball |
| Style | Minimalist |
| Weight | 9g |
Original: $2.63
-65%$2.63
$0.92More Images





Wholesale Unisex Minimalist Stainless Steel Electroplated Ball Shoes Bow Tie Pattern Sports Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Shoes,Bow Tie,Ball |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ball |
| Style | Minimalist |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Shoes,Bow Tie,Ball |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Ball |
| Style | Minimalist |
| Weight | 9g |





















