
Wholesale Unisex Modern Minimalist Geometric Copper Zircon H Letter Diamondencrusted Open Ring With Polished Plating
Wholesale Unisex Modern Minimalist Geometric Copper Zircon H Letter Diamondencrusted Open Ring With Polished Plating
| 6805 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |
More Images




Wholesale Unisex Modern Minimalist Geometric Copper Zircon H Letter Diamondencrusted Open Ring With Polished Plating
| 6805 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 6805 | Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technique | Polished Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Modern Minimalist Style,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 8g |























