
Wholesale Unisex Mori Style Geometric Hollow Star Moon Opal Inlaid Copper Electroplated Pendant Necklace With Ochain
Wholesale Unisex Mori Style Geometric Hollow Star Moon Opal Inlaid Copper Electroplated Pendant Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Mori,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images




Wholesale Unisex Mori Style Geometric Hollow Star Moon Opal Inlaid Copper Electroplated Pendant Necklace With Ochain
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Mori,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Mori,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























