
Wholesale Unisex Natural Style Double Layer Starfish Shell Clavicle Chain Stacked Necklace Titanium Steel 18K Gold Vacuum Plated
Wholesale Unisex Natural Style Double Layer Starfish Shell Clavicle Chain Stacked Necklace Titanium Steel 18K Gold Vacuum Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images





Wholesale Unisex Natural Style Double Layer Starfish Shell Clavicle Chain Stacked Necklace Titanium Steel 18K Gold Vacuum Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























