
Wholesale Unisex Oval Blade Stitching Chain Design Electroplated Titanium Steel Jewelry Suit Necklace Bracelet
Wholesale Unisex Oval Blade Stitching Chain Design Electroplated Titanium Steel Jewelry Suit Necklace Bracelet
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.69
-65%$4.69
$1.64More Images




















Wholesale Unisex Oval Blade Stitching Chain Design Electroplated Titanium Steel Jewelry Suit Necklace Bracelet
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Suit Combination | Necklace Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























