
Wholesale Unisex Retro Fruit Style Stainless Steel And Copper Electroplated Necklace Pendant With Regular Chain
Wholesale Unisex Retro Fruit Style Stainless Steel And Copper Electroplated Necklace Pendant With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Fruit,Food |
| Weight | 9g |
Original: $5.03
-65%$5.03
$1.76More Images








Wholesale Unisex Retro Fruit Style Stainless Steel And Copper Electroplated Necklace Pendant With Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Fruit,Food |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Retro,Fruit,Food |
| Weight | 9g |





















