
Wholesale Unisex Retro Geometric Titanium Steel Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images








Wholesale Unisex Retro Geometric Titanium Steel Stainless Steel 18K Gold Plated Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Retro |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |





















