
Wholesale Unisex Simple Geometric Ferris Wheel And Fan Shell Tassel Necklace With Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated
Wholesale Unisex Simple Geometric Ferris Wheel And Fan Shell Tassel Necklace With Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.95
-65%$4.95
$1.73More Images





Wholesale Unisex Simple Geometric Ferris Wheel And Fan Shell Tassel Necklace With Freshwater Pearl And Stainless Steel Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Freshwater Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















