
Wholesale Unisex Simple Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Ferris Wheel Otter Buckle Pendant Double Layer Overlapping Clavicle Necklace With Inlaid Zircon
Wholesale Unisex Simple Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Ferris Wheel Otter Buckle Pendant Double Layer Overlapping Clavicle Necklace With Inlaid Zircon
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images








Wholesale Unisex Simple Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Ferris Wheel Otter Buckle Pendant Double Layer Overlapping Clavicle Necklace With Inlaid Zircon
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 30g |





















