
Wholesale Unisex Simple Geometric Titanium Steel Goldplated Bead Pendant Doublelayer Stacked Necklace
Wholesale Unisex Simple Geometric Titanium Steel Goldplated Bead Pendant Doublelayer Stacked Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 500g |
Original: $3.21
-65%$3.21
$1.12More Images





Wholesale Unisex Simple Geometric Titanium Steel Goldplated Bead Pendant Doublelayer Stacked Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 500g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 500g |























