
Wholesale Unisex Simple Geometric Ushape Titanium Steel Glossy Finger Ring With Electroplating
Wholesale Unisex Simple Geometric Ushape Titanium Steel Glossy Finger Ring With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images




Wholesale Unisex Simple Geometric Ushape Titanium Steel Glossy Finger Ring With Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Meiwei 6 |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























