
Wholesale Unisex Stainless Steel 14K Gold Electroplated Enamel Butterfly And Animal Zodiac Design Earrings
Wholesale Unisex Stainless Steel 14K Gold Electroplated Enamel Butterfly And Animal Zodiac Design Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Cute Style,Animal |
| Weight | 3g |
Original: $1.34
-65%$1.34
$0.47More Images




Wholesale Unisex Stainless Steel 14K Gold Electroplated Enamel Butterfly And Animal Zodiac Design Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Cute Style,Animal |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Cute Style,Animal |
| Weight | 3g |























