
Wholesale Unisex Stainless Steel Geometric Pattern Electroplated 18K Gold Color Retention Adjustable Chain Necklace With Birthstone Pendants
Wholesale Unisex Stainless Steel Geometric Pattern Electroplated 18K Gold Color Retention Adjustable Chain Necklace With Birthstone Pendants
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images









































Wholesale Unisex Stainless Steel Geometric Pattern Electroplated 18K Gold Color Retention Adjustable Chain Necklace With Birthstone Pendants
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 9g |





















