
Wholesale Unisex Stainless Steel O Chain Necklace With Geometric Ushaped Pendant Electroplated And Inlaid Zircon Featuring Rainbow And Horseshoe Lucky Symbol
Wholesale Unisex Stainless Steel O Chain Necklace With Geometric Ushaped Pendant Electroplated And Inlaid Zircon Featuring Rainbow And Horseshoe Lucky Symbol
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images










Wholesale Unisex Stainless Steel O Chain Necklace With Geometric Ushaped Pendant Electroplated And Inlaid Zircon Featuring Rainbow And Horseshoe Lucky Symbol
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | U Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Sweet Cool Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 11g |





















