
Wholesale Unisex Stainless Steel Starfish Pearl Neck Chain Necklace With 18K Gold Vacuum Plating For Color Preservation
Wholesale Unisex Stainless Steel Starfish Pearl Neck Chain Necklace With 18K Gold Vacuum Plating For Color Preservation
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
More Images





Wholesale Unisex Stainless Steel Starfish Pearl Neck Chain Necklace With 18K Gold Vacuum Plating For Color Preservation
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























