
Wholesale Unisex Titanium Steel Prismatic Electroplated Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Prismatic |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $3.27
-65%$3.27
$1.14More Images















Wholesale Unisex Titanium Steel Prismatic Electroplated Necklace With O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Prismatic |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Prismatic |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























