
Wholesale Unisex Titanium Steel Zircon Small Fish Pearl Pendant Necklace And Earrings In Baroque And Minimalist Style
Wholesale Unisex Titanium Steel Zircon Small Fish Pearl Pendant Necklace And Earrings In Baroque And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Zircon |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 9g |
Original: $2.96
-65%$2.96
$1.04More Images








Wholesale Unisex Titanium Steel Zircon Small Fish Pearl Pendant Necklace And Earrings In Baroque And Minimalist Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Zircon |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Zircon |
| Style | Personality,Minimalist |
| Weight | 9g |























