Wholesale Universal Fashionable Small Fresh Square Zinc Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Waterproof Quartz Watch With Mineral Tempered Glass Mirror
Wholesale Universal Fashionable Small Fresh Square Zinc Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Waterproof Quartz Watch With Mineral Tempered Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 33Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 44g |
Original: $14.69
-65%$14.69
$5.14More Images
Wholesale Universal Fashionable Small Fresh Square Zinc Alloy Case Silicone Strap Stainless Steel Buckle Waterproof Quartz Watch With Mineral Tempered Glass Mirror
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 33Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 44g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 37Mm Height 33Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 44g |





















