
Wholesale Universal Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Full Diamond Sparkling
Wholesale Universal Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Full Diamond Sparkling
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Weight | 65g |
Original: $5.50
-65%$5.50
$1.92More Images






Wholesale Universal Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Quartz Watch With Full Diamond Sparkling
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Weight | 65g |





















