
Wholesale Vintage Electroplated Copper Starfish Beach Necklace And Earrings Set For Women With Drop Shape Design And Snake Bone Chain
Wholesale Vintage Electroplated Copper Starfish Beach Necklace And Earrings Set For Women With Drop Shape Design And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images







Wholesale Vintage Electroplated Copper Starfish Beach Necklace And Earrings Set For Women With Drop Shape Design And Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Vintage,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























