
Wholesale Vintage Stainless Steel Geometric Wheat Ear Braided Twist Ring Plated With Gold For Women
Wholesale Vintage Stainless Steel Geometric Wheat Ear Braided Twist Ring Plated With Gold For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $3.64
-65%$3.64
$1.27More Images




Wholesale Vintage Stainless Steel Geometric Wheat Ear Braided Twist Ring Plated With Gold For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |





















