
Wholesale Vintage Tiger Eye Stone Cshaped Earrings And Necklaces With Stainless Steel Pvd Electroplating For Women
Wholesale Vintage Tiger Eye Stone Cshaped Earrings And Necklaces With Stainless Steel Pvd Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images








Wholesale Vintage Tiger Eye Stone Cshaped Earrings And Necklaces With Stainless Steel Pvd Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Tiger Eye Stone |
| Occasion | Personality Trend |
| Set Combination | Earrings + Necklaces |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















