
Wholesale Watch Gift Box For Stainless Steel Watches Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Ordinary Glass Mirror Leisure Style
Wholesale Watch Gift Box For Stainless Steel Watches Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Ordinary Glass Mirror Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Shape | Round |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 52g |
Original: $1.21
-65%$1.21
$0.42More Images



Wholesale Watch Gift Box For Stainless Steel Watches Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Ordinary Glass Mirror Leisure Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Shape | Round |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 52g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Dial Shape | Round |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Through The Bottom |
| Weight | 52g |





















