
Wholesale Women Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Croissant Hollow Twist Ring Jewelry
Wholesale Women Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Croissant Hollow Twist Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images











Wholesale Women Fashion Geometric Stainless Steel Electroplated Croissant Hollow Twist Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























