
Wholesale Women Light Luxury Copper Heart Shape Necklace With Mixed Gemstone Inlay And Electroplating Treatment
Wholesale Women Light Luxury Copper Heart Shape Necklace With Mixed Gemstone Inlay And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images












Wholesale Women Light Luxury Copper Heart Shape Necklace With Mixed Gemstone Inlay And Electroplating Treatment
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























