
Wholesale Women Quartz Bracelet Watch Jewelry Set Alloy Stainless Steel Oval Dial Threedimensional Flower Middle Ancient Style
Wholesale Women Quartz Bracelet Watch Jewelry Set Alloy Stainless Steel Oval Dial Threedimensional Flower Middle Ancient Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Middle Ancient Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $4.88
-65%$4.88
$1.71More Images








Wholesale Women Quartz Bracelet Watch Jewelry Set Alloy Stainless Steel Oval Dial Threedimensional Flower Middle Ancient Style
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Middle Ancient Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Plain Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Middle Ancient Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |





















