
Wholesale Women's 14K Gold Electroplated Alloy Geometric Triangle Oval Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Triangle,Oval,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images




Wholesale Women's 14K Gold Electroplated Alloy Geometric Triangle Oval Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Triangle,Oval,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Triangle,Oval,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 14g |























