🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's 18K Gold Plated Engraved Heart Stainless Steel Necklace Light Luxury Style
Wholesale Women's 18K Gold Plated Engraved Heart Stainless Steel Necklace Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
$1.61
Original: $4.60
-65%Wholesale Women's 18K Gold Plated Engraved Heart Stainless Steel Necklace Light Luxury Style—
$4.60
$1.61More Images




Wholesale Women's 18K Gold Plated Engraved Heart Stainless Steel Necklace Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























