
Wholesale Women's 225 Silver Needle Plastic Resin Animal Zodiac Purely Handmade Exaggerated Highend Earrings
Wholesale Women's 225 Silver Needle Plastic Resin Animal Zodiac Purely Handmade Exaggerated Highend Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 57g |
Original: $2.79
-65%$2.79
$0.98More Images





Wholesale Women's 225 Silver Needle Plastic Resin Animal Zodiac Purely Handmade Exaggerated Highend Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Purely Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | High-End Feel,Animal |
| Weight | 57g |























