
Wholesale Women's Acrylic Heartshaped Beaded Bracelet With Geometric And Floral Patterns And Polishing Treatment
Wholesale Women's Acrylic Heartshaped Beaded Bracelet With Geometric And Floral Patterns And Polishing Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet,Cross-Border Market |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 25g |
Original: $0.81
-65%$0.81
$0.28More Images














Wholesale Women's Acrylic Heartshaped Beaded Bracelet With Geometric And Floral Patterns And Polishing Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet,Cross-Border Market |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Acrylic |
| Occasion | Fresh And Sweet,Cross-Border Market |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Sweet,Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 25g |























