
Wholesale Women's Allmatch Animal Zodiac Butterfly Pendant Necklace With Microinlaid Zircon Copper And Titanium Steel Ochain Electroplated
Wholesale Women's Allmatch Animal Zodiac Butterfly Pendant Necklace With Microinlaid Zircon Copper And Titanium Steel Ochain Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Match,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images











Wholesale Women's Allmatch Animal Zodiac Butterfly Pendant Necklace With Microinlaid Zircon Copper And Titanium Steel Ochain Electroplated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Match,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Copper |
| Style | All-Match,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























