
Wholesale Women's Allmatch Geometric Square Pendant Necklace Made Of Titanium Steel With 18K True Gold Plating
Wholesale Women's Allmatch Geometric Square Pendant Necklace Made Of Titanium Steel With 18K True Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.04
-65%$3.04
$1.06More Images





Wholesale Women's Allmatch Geometric Square Pendant Necklace Made Of Titanium Steel With 18K True Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | All-Match,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























