
Wholesale Women's Alloy 14K Gold Electroplated Double G Letter Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 13g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Wholesale Women's Alloy 14K Gold Electroplated Double G Letter Earrings
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 13g |























