
Wholesale Women's Alloy 925 Silver Electroplated Flower Tassel Zircon Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images





Wholesale Women's Alloy 925 Silver Electroplated Flower Tassel Zircon Earrings
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flower |
| Style | Plants Flowers |
| Weight | 10g |























