Wholesale Women's Alloy And Silicone Square Dial Quartz Watches With Spiral Crown And Pin Buckle
Wholesale Women's Alloy And Silicone Square Dial Quartz Watches With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Lady |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 70g |
More Images
Wholesale Women's Alloy And Silicone Square Dial Quartz Watches With Spiral Crown And Pin Buckle
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Lady |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 36Mm |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Lady |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 70g |























