
Wholesale Women's Alloy And Stainless Steel Barrelshaped Quartz Watch With Diamond Set And Fashion Style
Wholesale Women's Alloy And Stainless Steel Barrelshaped Quartz Watch With Diamond Set And Fashion Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 53g |
Original: $6.68
-65%$6.68
$2.34More Images










Wholesale Women's Alloy And Stainless Steel Barrelshaped Quartz Watch With Diamond Set And Fashion Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 53g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 53g |





















