
Wholesale Women's Alloy Diamond Heart Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 37g |
Original: $2.73
-65%$2.73
$0.96More Images






Wholesale Women's Alloy Diamond Heart Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 37g |























