
Wholesale Women's Alloy Earrings With Flower And Geometric Patterns And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Alloy Earrings With Flower And Geometric Patterns And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Rose Ankra Red Earrings | Long Fringed Red Earrings Earrings |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images








Wholesale Women's Alloy Earrings With Flower And Geometric Patterns And Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Rose Ankra Red Earrings | Long Fringed Red Earrings Earrings |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Flowers,Geometry |
| Rose Ankra Red Earrings | Long Fringed Red Earrings Earrings |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























