
Wholesale Women's Alloy Electroplated Starfish Animal Zodiac Star Pattern Earrings With Faux Pearl Tassels
Wholesale Women's Alloy Electroplated Starfish Animal Zodiac Star Pattern Earrings With Faux Pearl Tassels
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 13g |
Original: $2.30
-65%$2.30
$0.80More Images




Wholesale Women's Alloy Electroplated Starfish Animal Zodiac Star Pattern Earrings With Faux Pearl Tassels
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 14K Gold |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Star,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Vacation Style,Animal |
| Weight | 13g |























