
Wholesale Women's Alloy Geometric Animal Zodiac Dripping Oil Crab Sunflower Pendant Earrings
Wholesale Women's Alloy Geometric Animal Zodiac Dripping Oil Crab Sunflower Pendant Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 26g |
Original: $2.02
-65%$2.02
$0.71More Images




Wholesale Women's Alloy Geometric Animal Zodiac Dripping Oil Crab Sunflower Pendant Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 26g |























