
Wholesale Women's Alloy Geometric Ball Chain Multilayered Clavicle Necklace With Solid Bar Pendant Electroplated
Wholesale Women's Alloy Geometric Ball Chain Multilayered Clavicle Necklace With Solid Bar Pendant Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images




Wholesale Women's Alloy Geometric Ball Chain Multilayered Clavicle Necklace With Solid Bar Pendant Electroplated
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 10g |























