
Wholesale Women's Alloy Geometric Open Ring Suit With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $0.81
-65%$0.81
$0.28More Images




Wholesale Women's Alloy Geometric Open Ring Suit With Electroplating Treatment
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























