
Wholesale Women's Alloy Geometric Oval Rainbow Zircon Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images





Wholesale Women's Alloy Geometric Oval Rainbow Zircon Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























